Masaż Mau-ri i Terapia Somatic Experiencing® Touch » Otulenie

Masaż Mau-ri i Terapia Somatic Experiencing® Touch

Sesje pracy z ciałem MA-URI®

Nasze ciała odgrywają ogromną rolę w realizacji naszych celów i naszym ogólnym szczęściu. Ucieleśnienie polega na dostrojeniu się – naszego ciała fizycznego z duchowym, emocjonalnym i mentalnym – i wyciągnięcia z tego zestrojenia właściwych dla siebie sposobów wspierania naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Abyśmy mogli robić to, co chcemy i w procesie życia cieszyć się podróżą.

To co proponujemy na sesjach klientkom, to praca z przekraczaniem trudności różnego rodzaju: od podtrzymania motywacji i wytrwałości w zamierzonych celach po transformowanie ścieżki osobistej, usuwanie emocjonalnych blokad czy oczyszczanie ciała na poziomie fizjologicznym – ale przede wszystkim dopuszczenie do głosu naszej duchowej istoty i wsłuchanie się w to, co ma nam do opowiedzenia o nas samych. W pracy z ciałem wykorzystujemy medycynę ruchu i muzyki, dotyk i oddech, pracę z przekonaniami i archetypami.

Co daje MA-URI®
Otwiera dostęp do wewnętrznej mądrości i szersze zrozumienie warunków i otoczenia w jakim funkcjonujemy.  Więcej miłości do siebie i właściwą motywację do wysiłku czy wytrzymałość w podejmowanych działaniach – z pozycji akceptacji i miłości do siebie, uznania swojej wartości i miejsca w świecie. W szacunku i zaufaniu do wewnętrznej mądrości i poleganiu na własnej sprawczości – nasze życie leży w naszych rękach i mamy wystarczające zasoby żeby je unieść.

Sesja łączy medytację z pracą poprzez ciało w formie masażu-dotyku – jest wykonywana na ciele z użyciem olejku.

Terapia Somatic Experiencing® Touch

To forma terapii, która rozumie silne połączenie między umysłem a ciałem i korzysta z tego, że ciało przechowuje pamięć trudnych doświadczeń. Wykorzystuję dotyk we wspieraniu integracji i regulacji układu nerwowego organizmu, który uległ zaburzeniu w momencie traumatycznego doświadczenia.

Możemy pracować z bardzo różnymi symptomami i zaburzeniami: przytłaczające emocje, wyniszczający lęk i depresja, smutek, strata, powrót do zdrowia po wypadkach, nadużycia w relacjach, trauma porodowa, przewlekłe zaburzenia, traumy okresu rozwojowego, urazy psychiczne i emocjonalne.
Możemy także zająć się późnymi następstwami traumy, manifestującymi się w przewlekłych zaburzeniach typu: chroniczne zmęczenie, fibromialgia, przewlekła depresja, zaburzenia odżywiania, uogólniony ból czy wiele innych symptomów i syndromów.

Pracujemy w pozycji leżącej, w ubraniu, przy użyciu intuicyjnego, wspierającego dotyku, z oddechem, rozmową.

© 2020 otulenie.pl . All Rights Reserved.

Realizacja: Magia usług