Misja » Otulenie | Klinika zaburzeń odżywiania
Image

Misja
kliniki

Proces zdrowienia opieramy na pogłębieniu wiedzy z funkcjonowania organizmu człowieka, a informacje dietetyczne wcielamy w praktykę w trakcie warsztatów kulinarnych, uczących samodzielnego komponowania posiłków. Poza tradycyjną psychoterapią (grupową i indywidualną), nasz program obejmuje ponadto zajęcia artystyczne: choreo, muzyko i filmoterapię, dogoterapię, jogę oraz inne metody relaksacyjne, pracę z oddechem, obrazem ciała, psychoedukację konsultacje psychiatry, internisty, gastrologa i osteopaty, psychoterapię rodzin, warsztaty pracy, pomagające w readaptacji do życia zawodowego po wyzdrowieniu…

 

Autorski program terapii holistycznej, opracowany przez zespół profesjonalistów, bazując na wzorcach stosowanych od lat poza granicami naszego kraju (USA, UK, Izrael, Niemcy), daje trwałe efekty stabilizując nie tylko wagę, lecz przede wszystkim emocje, odgrywające w zaburzeniach odżywiania kluczową rolę.

Uczymy, w jaki sposób wykorzystać potencjał drzemiący w każdym z nas i przekuć (także negatywne) emocje w konstruktywne działania, budując trwałe poczucie wartości.

Zapraszamy!

plant
Tree
„Nigdy nie jest za późno na włączenie światła. Zdolność do przełamania niezdrowego nawyku lub wyłączenia starej taśmy nie zależy od tego, jak długo trwała. Zmiana perspektywy nie zależy od tego, jak długo trzymałeś się starego widoku. Kiedy przełączysz przełącznik, nie ma znaczenia, czy było ciemno przez dziesięć minut, dziesięć lat czy dziesięć dekad. Światło wciąż oświetla pomieszczenie i eliminuje mętność, pozwalając Ci zobaczyć rzeczy, których wcześniej nie widziałeś. Nigdy nie jest za późno na nowe spojrzenie.”

© 2020 otulenie.pl . All Rights Reserved.

Realizacja: Magia usług