Jesteśmy zespołem profesjonalistów, w skład którego wchodzą:
KADRA
9 psychologów/psychoterapeutów prowadzących indywidualną, grupową i systemową terapię zaburzeń odżywiania: Agnieszka Chmielewska, Gabriela Sułkowska-Wirowska, Berna Kartel, Ewa Linke, Anna Nowowiejska, Piotr Brud, Bogusław Włodawiec, Kamila Sitkowska
2 psychiatrów współpracujących: Anna Wardęga, Grzegorz Pietrak
Dietetycy/psychodietetycy: Barbara Czarnecka, Natalia Kurowska, Ewa Jagodzińska-Piekarniak, Agata Ziemnicka (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
Choreoterapeuta/ trener pracy z ciałem/ technik oddychania/ relaksacji/ mindfulness: Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk, Marzena Szajna, Renata Osińska, Karolina Grześkiewicz
Arteterapeuta/ psychoterapeuta wykształcony w metodach psychodramy, psychorysunku : Małgorzata Osińska, Anna Sak-Gumińska
Dogoterapeuta: Anna Mirkowska
Osteopata: Bartosz Kościuch
Gastroenterolog/ internista: Łukasz Szwed, Wioletta Rzeszotarska-Matuszewska
Neurolog: Maria Wysocka-Bąkowska
Superwizor: Iwona Oleksiuk
Współpraca
Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM
Psychodietetyk Monika Górecka
Piotr Brud https://www.znanylekarz.pl/piotr-brud/psycholog-psychoterapeuta/warszawa
Psycholog, psychoterapeuta, zastępca Koordynatora
Psycholog, psychoterapeuta. Specjalizuje się w problematyce zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, depresji, uzależnienia od alkoholu, współuzależnienia i DDA. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji w czasopismach specjalistycznych, między innymi:
http://www.psychologia.net.pl/e-booki/rozmowy-o-zlosci.pdf
http://www.psychologia.net.pl/e-booki/rozmowy-o-zaburzeniach-odzywania.pdf
Obszary pracy:
Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta integracyjny, terapeuta EMDR, doktorant w Szkole Doktorskiej UKSW w Warszawie na kierunku psychologia, członek PTT EMDR.
W Ośrodku Leczenia Zaburzeń Odżywiania „Otulenie” w Warszawie prowadzi indywidualną psychoterapię osób nastoletnich, dorosłych, psychoterapię rodzinną i psychoterapię par.
Ukończył 4-letnie studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ PTP-SWPS, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuje w podejściu integracyjnym (korzysta z dorobku psychoterapii humanistycznej, poznawczo-behawioralnej i psychodynamicznej). Podejście i metody dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klientów. Odbył staż kliniczny w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując jako psycholog i psychoterapeuta m.in. w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Bielany, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychologii, psychiatrii i psychoterapii. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.
https://psychoterapia-piotr-brud.business.site
https://www.znanylekarz.pl/piotr-brud/psycholog-psychoterapeuta/warszawa
Artykuł Piotra: https://kobieta.wp.pl/emocje-uwiezione-w-ciele-konflikt-emocjonalny-moze-przechodzic-na-cialo-6713567461079776a
Choreoterapeuta, specjalista pracy z ciałem, choreograf
Od 20 lat zajmuje się choreoterapią, pracą z ciałem, treningiem relaksacyjnym. Była uczennicą i współpracownikiem dr Zofii Aleszko, prekursorki choreoterapii klinicznej w Polsce. Od ponad 10 lat jest pracownikiem Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania na Oddziale Dziennym i Całodobowym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadzi autorskie zajęcia z choreoterapii, pracy z ciałem, a także ćwiczenia oddechowe dla osób z zaburzeniami odżywiania, nerwicą i zaburzeniami osobowości.
Jest absolwentką Akademii Ruchu i Tańca, Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym, a także Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT w Krakowie. Ponadto ukończyła Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studia Kształcenie Muzyczno – Ruchowe w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Była też wykładowcą na wyżej wymienionym kierunku. Obecnie jest wykładowcą Podyplomowych Studiów – Psychodietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Studiów Podyplomowych Poradnictwo Psychologiczne i Interwencja Kryzysowa w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Jest autorką wielu warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu choreoterapii i arteterapii. W 2013 i 2018 roku otrzymała Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Śródmieście za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej. Od lat z powodzeniem łączy pracę terapeutyczną z twórczością artystyczną.
Uważa, że sztuka ma ogromny wpływ na zdrowienie pacjentów, więc w swej pracy wykorzystuje terapeutyczne walory tańca, pantomimy, a także elementarne zadanie aktorskie.
Współpracowała z teatrami w Warszawie i Krakowie. Współtworzyła projekty artystyczne pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury. Współtworzy Interdyscyplinarny Festiwal Sztuk M[i]aSTO Gwiazd.
Psychoterapeuta, psycholog w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.
Szkoliła się w szkole psychoterapii MABOR. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Stosowana Analiza Zachowania, Prygotowanie Pedagogiczne, Doradztwo Zawodowe i Personalne.
Obecnie na stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na otwartym całodobowym oddziale psychiatrycznym. Przez ostatnie 7 lat pracowała w szkole podstawowej jako psycholog wspierając uczniów ze specjalinymi potrzebami eduakcyjnymi, oraz dzieci i młodzież (także z Zespołem Aspergera|) w kryzysach emocjonalnych i społecznych. Wiele lat związana była z Fundacją Krok po Kroku na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i ich Rodzin. Prowadziła zajęcia grupowe i indywidualną terapię w Poradnii dla dzieci i ich rodziców Tolek. Była członkiem zespołu reflektującego podczas sesji rodzinnych w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP. Wspólpracowała jako psycholog z przedszkolem Montessorii i kilkoma innymi poradnimi. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas konferencji, szkoleń, webinarów oraz superwizji.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami oraz osobami dorosłymi, głównie w podejściu systemowym i psychodynamicznym. W swojej pracy uwzględnia myślenie humanistyczne oraz elementy z nurtu poznawczo-behawioralnego. Od kilku lat aktywnie praktykuję jogę, co daje jej dużo spokoju, odprężenia oraz energii.
Psycholog, terapeuta.
Pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami oraz osobami dorosłymi w zakresie zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, udziela wsparcia w kryzysach okołorozwodowych. Współpracuje z rodzinami i przyjaciółmi w kryzysie choroby osoby bliskiej. Prowadzi szkolenia personelu medycznego i niemedycznego w zakresie pracy z pacjentem z rozpoznaniem zaburzeń neuropoznawczych oraz choroby nowotworowej.
Jest specjalistą w leczeniu zespołu stresu pourazowego PTSD metodą przedłużonej ekspozycji.
Ukończone szkolenia i warsztaty:
•Zaburzenia odżywiania się w ujęciu systemowym, Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii
•Rozwój kompetencji zawodowych z zakresu diagnozy klinicznej, Uniwersytet SWPS w porozumieniu z PKU Salvate w Katowicach
•TSR- Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
•Psychosomatyka i somatopsychologia, Centrum Studiów Podyplomowych Uniwersytet SWPS
•Praca z rodziną i dzieckiem w sytuacji rozwodu, Ośrodek Psychoterapii Sukces
•Praca z pacjentem z borderline, MABOR
•Gdy pacjent zgłasza myśli samobójcze, MABOR
•Zorientowana na traumę terapia poznawczo-behawioralna w leczeniu zespołu stresu pourazowego PTSD metodą przedłużonej ekspozycji, Lazurowa terapia poznawczo – behawioralna
•Osoba LGBT+ w gabinecie psychologa, Mabor
•Zaburzenia preferencji seksualnych, CT Dialog, Zbigniew Lew-Starowicz
•Terapia akceptacji i zaangażowania- 6 kroków do elastyczności z matrycą ACT, Benjamin Schoendorff
•Ochrona i terapia mikrobioty jelitowej, Instytut Medycyny Zapobiegawczej
•Metoda Montessori Senior w pracy z seniorami z zaburzeniami neuropoznawczymi, Centrum Montessori Senior
•Pozytywne podejście do opieki. Choroba Alzheimera i inne formy demencji, metoda Teepy Snow
Ukończone studia podyplomowe:
•Psychosomatyka i somatopsychologia, Centrum Studiów Podyplomowych Uniwersytet SWPS
•Psychoonkologia w praktyce klinicznej, Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego
Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista gastroenterolog.
W 2007 r. ukończył studia na kierunku lekarskim. W latach 2009-2013 pracował w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz w Oddziale Gastroenterologii Szpitala Bielańskiego. W latach 2014- 2015 pracował jako lekarz dyżurny Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wojskowego Instytutu Medycznego.
Od 2014 specjalista chorób wewnętrznych. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie gastroenterologii odbył w latach 2014-2017 w Klinice Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, które zakończyło się zdobyciem tytułu specjalisty gastroenterologii.
Od roku 2016 prowadzi zajęcia dla studentów anglojęzycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W trakcie swojej pracy i edukacji wykonuje rocznie około tysiąca gastroskopii i kolonoskopii, w tym zabiegi endoskopowej polipektomii, poszerzania zwężeń w przewodzie pokarmowym, koagulacji zmian popromiennych oraz tamowania krwawień z przewodu pokarmowego. Wykonuje badania ultrasonograficzne przewodu pokarmowego (USG), z uwzględnieniem ultrasonograficznej oceny ścian żołądka i jelit. Jest jednym z niewielu lekarzy wykonujących 24-godzinny pomiar pH-metrii i impedancji przełyku w opornej na leczenie chorobie refluksowej przełyku.
Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w krajowych i zagranicznych sympozjach i konferencjach dotyczących gastroenterologii, endoskopii i ultrasonografii.
W swojej praktyce leczy m.in. chorych z niewydolnością wątroby, z nieswoistymi zapaleniami jelit (choroba Leśniowskiego- Crohn’a i wrzodziejące zapalenie jelita grubego), chorobą refluksową i zespołem jelit drażliwego.
Od 2008 r. współtworzy Specjalistyczny Gabinet Endoskopowy i USG doktora Tadeusza Szweda.
Mgr psychologii klinicznej, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie DBT (Terapia Dialektyczno Behawioralna), w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie CBT (Terapia Poznawczo Behawioralna).
Członek PTDBT (Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno Behawioralnej) podlegający regularnym, cotygodniowym superwizjom. Diagnoza i terapia nastolatków (od 15 r.ż.) oraz osób dorosłych. Prowadzi sesje w dwóch językach: języku polskim i języku angielskim.
Poza pracą terapeutyczną posiada również doświadczenie jako trener umiejętności psychospołecznych prowadząc grupowe treningi, warsztaty. Praca w nurcie DBT, którego celem jest zbudowanie życia wartego przeżycia, m.in. poprzez rozwijanie następujących umiejętności: uważności (mindfulness), regulacji emocji, skuteczności interpersonalnej oraz radzenia sobie w kryzysie.
Anna Sak-Gumińska. Terapeuta Rodzinny. W swojej pracy łączy doświadczenie Coacha Kryzysowego certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologiczne i dyplomowanego Life Coacha.
Korzysta z elementów Interwencji kryzysowej i wiedzy psychologicznej kończąc ostatni semestr studiów na Wydziale Psychologii SWPS. Trenerka i Szkoleniowiec.
Specjalizuje się w Indywidualnej pracy z Nastolatkiem od 12 roku życia, u którego występuje Kryzys. Pomaga Młodym Dorosłym. Pracuje systemowo z Rodzicem, Rodziną i Nastolatkiem.
Pociągają ją wyzwania i zmiany. Potrafi odkryć i pokazać mocne strony Młodego i Dojrzałego człowieka. Razem układa życiowe puzzle, które budują poczucie własnej wartości, świadomość sprawczości i wzmacniają w pogubieniu.
Bogate Doświadczenie zawodowe w pracy z Klientami:
• Centrum Praw Kobiet
• Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
• Instytut Psychologii Zdrowia PTP
• Telefon Zaufania dla osób w kryzysie emocjonalnym 116 123
• Ośrodki Pomocy Społecznej w unijnym Projekcie Aktywna Rodzina
• Fundacja Dobrze Że Jesteś
• Fundacja Savant działająca na rzecz Dzieci i Dorosłych z ADHD i zespołem Aspergera oraz innymi wyzwaniami rozwojowymi
W Ośrodku Leczenia Zaburzeń Odżywiania „Otulenie” w Warszawie prowadzi Grupę Wsparcia dla Rodziców Dzieci z zaburzeniami odżywiania. W czasie Turnusu terapeutycznego pracuje z Nastolatkami w trakcie leczenia anoreksji, bulimii, kompulsywnego jedzenia i jego następstw (nadwagi, otyłości), ortoreksji i innych zaburzeń prowadząc zajęcia Psychorysunku. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Neurolog, specjalizuje się w leczeniu migreny, klasterowego bólu głowy; bólu przewlekłego, zaburzeń krążenia mózgowego, zaburzeń lękowych i depresyjnych, zaburzeń odżywiania.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, doktorant w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Pracowała w Klinice Neurologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, najpierw jako asystent potem adiunkt, następnie 15 lat jako Ordynator Oddziału Neurologicznego i Udarowego szpitala miejskiego.
Brała udział w międzynarodowych kongresach i zjazdach, licznych stypendiach zagranicznych, szkoleniach dla lekarzy i farmaceutów. Autorka licznych artykułów naukowych i przeglądowych, ekspertka w mediach, radio, telewizji, czatach i portalach edukacyjnych dla pacjentów.
Doświadczenie zdobywała m.in. w Bostonie w USA oraz na Uniwersytecie w norweskim Trondheim.
Stypendystka New England Medical Centre, Tufts University, Headache Centre w Bostonie, USA: Neurologia i leczenie bólów głowy.
W Spaulding Hospital Harward School of Medicine w Bostonie : Chronic Pain Management, ukończyła także kursy w Harvard School of Medicine: Headache, Neurooftalmology, Pain Management
Posiada 13 letnie doświadczenie prowadzenia grupowych zajęć ruchowych z ludźmi w nurcie mindfulness w różnych grupach wiekowych (Pilates, Yoga Flow, Trening funkcjonalny, Ćwiczenia oddechowe, Flow Move).
Od 5 lat prowadzi zajęcia wg autorskiego programu świadomej pracy z ciałem, ruchem i oddechem FLOW MOVE with Karo („ruchowy mindfulness”). Zajęcia te są okazją do budowania głębszego kontaktu z ciałem, ruch jest inicjowany przez oddech. Wykorzystując uważność na naturalny oddech w integracji z ruchem próbuje stworzyć warunki sprzyjające pojawieniu się stanu „przepływu” (z ang.flow).
Obecnie łączy pracę z ciałem i ruchem z wiedzą i doświadczeniami zdobytymi na szkoleniach i warsztatach (DMT Dance Movement Therapy®, BMC BODY-MIND CENTERING® , Movement Medicine).
Z wykształcenia mgr rachunkowości i controllingu a zamiłowania Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness w szkole Reebok University Poland.
Ukończyła kurs na Trenera Mentalnego w Vital Academy. Merytoryka programu jest oparta na 4 filarach zdrowia: racjonalnej diecie, umiarkowanym ruchu, regenerującym śnie i relaksie.
Przez wiele lat była managerem punktu dietetycznego i równocześnie prowadziła zajęcia ruchowe dla klientów korzystających z usług Dietetyka.
Prowadzi zajęcia w 6 klubach min Warszawa, Wołomin i Legionowo https://zdrofit.pl/
Uczestniczka wielu konwencji, warsztatów i szkoleń min Pilates w wadach kręgosłupa, kolan i klatki piersiowej, Mobilność w rehabilitacji i sporcie, Powięź w terapeutycznej pracy z ciałem, Trening mięśni dna miednicy, Zdrofit Power, Zdrof
Gość specjalny w „Pytaniu na śniadanie” w programie „UWAGA NADWAGA” punktu dietetycznego gdzie program odchudzający był połączony z aktywnością fizyczną.
Certyfikowany Instruktor „Buteyko Clinic International” – Oddychanie funkcjonalne
Certyfikowany Instruktor Tlenowa przewaga ”OxygenAdvantage” – rewolucyjn
Marzena specjalizuje się w zajęciach z oddychania, relaksacji, mindfulness, a także Zdrowy kręgosłup, Pilates. Energiczna i pełna optymizmu dwóch synków. Podczas prowadzonych przez siebie zajęć zwraca szczególną uwagę na poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednią intensywność, dostosowaną do specyfiki osób z zaburzeniami odżywiania. Na jej zajęciach nigdy nie gości nuda i monotonia. Sprawi, że będą one nie tylko drogą do uzyskania zamierzonych efektów, ale także miło spędzonym czasem. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się zasadą „ Za parę miesięcy będziesz sobie dziękował, że dziś się nie poddałeś „
Prowadziła równocześnie szkole
Psycholog, trener, psychoterapeuta DMT
Ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS, Szkołę treningu i warsztatu psychologicznego INTRA oraz 4-letnie szkolenie psychoterapii DMT/DMP (Dance Movement Therapy/Psychotherapy), a także szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i dorosłym, doświadczającym kryzysów, zaburzeń lub skutków przeżytej traumy.
W swojej pracy zwraca uwagę na ciało jako integralny element komunikacji interpersonalnej i doświadczania samego siebie. Wprowadzanie pozawerbalnych technik do pracy psychoterapeutycznej pozwala jej na dotarcie do nieświadomych aspektów, rozwiązywanie trudności, których źródeł intelektualnie nie znamy, zwalczanie uogólnionego napięcia i lęku, odreagowywanie stresu zapisanego w ciele oraz nawiązywanie kontaktu terapeutycznego w sytuacjach utrudnionej werbalizacji. W swojej pracy kładzie nacisk na budowanie pozytywnego obrazu siebie, umiejętność wyrażania emocji w sposób bezpieczny i konstruktywną komunikację.
„W procesie terapii na pierwszym miejscu stawiam relację między klientem, a terapeutą. Szczerość, zaufanie i wymiana wzajemnych odczuć pozwalają na udanie się w terapeutyczną podróż różnymi ścieżkami. W swojej pracy korzystam z technik uwrażliwiania świadomości siebie i integracji sfery ciała, emocji i intelektu.”Doświadczenie zdobyła pracując m.in. w takich miejscach jak: Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (Dzienny Oddział Psychiatryczny), Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, gdzie przez ponad 2 lata pełniła funkcję Psychologa, a następnie Kierownika placówki o charakterze socjoterapeutycznym dla dzieci i młodzieży, Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM, gdzie od 2015 roku regularnie prowadzi praktykę psychoterapeutyczną oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio.
Przeszła kursy doszkalające w następujących tematach:
– prewencja samobójcza, suicydologia, wspieranie osób w żałobie
– trauma i zaburzenia przywiązania
Psychoterapeuta, psychiatra (w trakcie specjalizacji). Obecnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, prowadzi również prywatną praktykę. Odbywała staże między innymi w Szpitalu im. Józefa Dietla w Krakowie, w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Lublinie oraz w Cleveland Clinic w Ohio w USA. Doświadczenie psychiatryczne oraz psychoterapeutyczne zdobywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w Szpitalu Klinicznym im. Dr J. Babińskiego w Krakowie oraz w Szpitalu Psychiatrycznym w Lublinie. Regularnie poddaje się superwizji oraz bierze udział w konferencjach.
Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Szkoły Psychoterapii w Centrum CBT.
Od 17 lat pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym włączając, w zależności od celu i potrzeb, inne podejście terapeutyczne.
Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia, m.in. z terapii par, interwencji kryzysowych itd. Ma na koncie liczne staże m.in. w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na Oddziale Klinicznym Wieku Rozwojowego.
Posiada międzynarodowy Certyfikat coacha ICC ( numer licencji: 5747).
Była pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w katedrze Różnic Indywidualnych i przez wiele lat prowadziła moduły specjalizacyjne w Wyższej Szkole Bankowej w ramach Psychologii w Biznesie.
Prowadzi terapie osób dorosłych oraz młodzieży. Procesy terapeutyczne superwizje u certyfikowanych superwizorów PTTPB.
Obszary specjalizacji:
Dietetyk, w trakcie studiów psychodietetycznych. Specjalista w zakresie leczenia zaburzeń odżywiania, w tym anoreksji, bulimii, kompulsywnego jedzenia dzieci i dorosłych. Specjalistka leczenia otyłości. Specjalizuje się w leczeniu chorób dietozależnych dzieci i dorosłych, zaburzeń odżywiania, prowadzi konsultacje w zakresie żywienia kobiet w ciąży oraz karmiących, żywienia klinicznego.
Dietetyk, Psychodietetyk
Trener rozwoju osobistego i pracy z ciałem
– Certyfikowany Provider TRE®
– Certyfikowany Coach EMCC
– Absolwent rocznego Kursu technik terapii tańcem i ruchem IBA
– Trener Umiejętności Społecznych dzieci i młodzieży
– Praktyk Masażu Acess Bars
– Praktyk Masażu Dotyk Motyla
Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie umiejętności miękkich, pracy z ciałem oraz w zakresie rozwijania kreatywność m.in. Design Thinking. Pracuje z dziećmi oraz dorosłymi (grupowo i indywidualnie), a jej ulubionym obszarem pracy jest wspieranie kobiet. Ukończyła szereg studiów w zakresie zarzadzania i biznesu i w tym obszarze wiele lat pracowała. Ukończyła również studia podyplomowe Kompetencje psychologiczne i negocjacyjne i inne szkolenia w zakresie kompetencji miękkich. Jej pasją jest praca z drugim człowiekiem w poszukiwania zmian w jego życiu, które prowadzą do szczęśliwszego życia, realizowania marzeń i celów, uwalniania od stresu, napięć w ciele i emocji itd. Dlatego w swojej pracy ma podejście holistyczne. Wspiera innych w odkrywaniu potrzeb ich serca, ciała, umysłu i duszy, tak by uznali swoją osobistą MOC i po nią sięgali.
Współzałożyciel i Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia TRE.
Uczestnictwo w Stowarzyszeniu pozwala jej na realizację potrzeby pracy non profit, prospołecznej. Inicjator i pomysłodawca pionierskiego Projektu dla szkół w Polsce pn. „Uwolnij sTRE®s: sTREs dla nauczycieli, sTREs dla uczniów”.
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/57458649/terapeutyczna-metoda-tre
Magister sztuki, wykładowca, terapeuta kliniczny, terapeuta mindfulness, muzykoterapeuta kliniczny o specjalizacji psychoterapeutycznej, choreoterapeuta, socjoterapeuta, mentor.
Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w oddziale całodobowym w Klinice Nerwic Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości prowadząc terapie grupowe z muzykoterapii klinicznej, choreoterapii i arteterapii.
Pracowała także w Specjalistycznym Centrum Terapii, Klinice Gedeon Medica w Warszawie, w oddziale całodobowym zaburzeń psychicznych, zaburzeń odżywiania i chorób psychosomatycznych, prowadząc terapie grupowe z socjoterapii i choreoterapii a także przyjmowała pacjentów indywidualnie.
Pracuję w Mazowieckim Szpitalu Psychiatrycznym i w Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin w Allenort. Prowadzi swój prywatny gabinet terapii i rozwoju.
Jest autorem wielu artykułów, w tym dla poradni psychologicznych.
Jest wykładowcą muzykoterapii klinicznej w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Warszawie, a także jest zaproszona na wykłady w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, a także do uczelni Łazarskiego jako specjalista psychoterapii i muzykoterapii klinicznej.
Prowadzi treningi i konferencje „Uważność i redukcja stresu”, wspierając pracowników firm i korporacji na różnych szczeblach zawodowych.
Prowadzi szkolenia w zakresie muzykoterapii klinicznej dla psychologów, psychoterapeutów i terapeutów zajęciowych.
Praca jest jej wielką pasją. Jest otwartą, ciepłą i wyrozumiałą osobą, która stara się zrozumieć oczekiwania i potrzeby każdego pacjenta.
© 2020 otulenie.pl . All Rights Reserved.