Psychorysunek » Otulenie

Psychorysunek

Ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania Otulenie w Warszawie zaprasza na intensywny program leczenia

Leczenie-anoreksji-bulimii

Rysowanie, malowanie, rzeźbienie jest formą ekspresji uczuć i emocji trudnych do werbalizacji lub też nierozumianych przez pacjentów. Te formy arteterapii umożliwiają rozwijanie potencjału twórczego, wyrażenie, dostrzeżenie i zrozumienie problemu będącego przyczyną anoreksji, bulimii, kompulsywnego jedzenia czy innych zaburzeń odżywiania. Dzięki rysunkowi terapeuta uzyskuje pogłębioną diagnozę dotyczącą pacjenta- jego postaw, funkcjonowania, obszarów, nad którymi należy najmocniej pracować.

leczenie-zaburzeń-jedzenia-warszawa

Efektem tego rodzaju terapii zaburzeń odżywiania jest uchylenie drzwi nieświadomości, dzięki czemu nawet osoby wycofane, nieśmiałe, introwertyczne, są w stanie dostrzec i „wziąć na warsztat” emocje, z których istnienia nie zdawały sobie sprawy.

Leczenie-anoreksji-bulimii

Interdyscyplinarny zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu zaburzeń odżywiania zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci od 13 roku życia do Ośrodka "Otulenie" w Warszawie. Prowadzimy holistyczną terapię anoreksji, bulimii, kompulsywnego jedzenia (kompulsywnego odżywiania się), ortoreksji, atypowych zaburzeń odżywiania

© 2020 otulenie.pl . All Rights Reserved.

Realizacja: Magia usług